You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *
About Me

Ako ste si už možno všimli, moje meno je Martin Hesko. Som fotograf žijúci v Červeníku, neďaleko Trnavy. Fotografii sa venujem približne od roku 2008, kedy som začal pozorovať a fotografovať voľne žijúce zvieratá. V roku 2014 som sa začal venovať aj iným žánrom fotografie – reportáž, ľudia, svadba. Pointa zostáva stále jednoduchá a tá istá. Zachytiť neopakovateľný moment alebo emóciu na dobrej fotografii.

Kontakt

Autor

Ako ste si už možno všimli, moje meno je Martin Hesko. Som fotograf žijúci v Červeníku, neďaleko Trnavy. Fotografii sa venujem približne od roku 2008, kedy som začal pozorovať a fotografovať voľne žijúce zvieratá. V roku 2014 som sa začal venovať aj iným žánrom fotografie – reportáž, ľudia, svadba. Pointa zostáva stále jednoduchá a tá istá. Zachytiť neopakovateľný moment alebo emóciu na dobrej fotografii. Mám rád kvalitu prevyšujúcu nad kvantitou, som milovník dobrej hudby, prírody, cestovania a nikdy neodmietnem ani dobrú šálku kávy.
V tomto čase sa okrem fotografovania venujem štúdiu na vysokej škole, v odbore automatizácia a informatika. Popri štúdiu sa okrem fotografovania venujem hudbe, tvorbe webových stránok, printovej grafike. Medzi mojich klientov v oblasti fotografie patrí spoločnosť Cinema City, vinárstvo Golguz, Festival Pohoda a mnoho ďalších.