You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *
About Me

Ako ste si už možno všimli, moje meno je Martin Hesko. Som fotograf žijúci v Červeníku, neďaleko Trnavy. Fotografii sa venujem približne od roku 2008, kedy som začal pozorovať a fotografovať voľne žijúce zvieratá. V roku 2014 som sa začal venovať aj iným žánrom fotografie – reportáž, ľudia, svadba. Pointa zostáva stále jednoduchá a tá istá. Zachytiť neopakovateľný moment alebo emóciu na dobrej fotografii.

Kontakt

Autor

Ako ste si už možno všimli, moje meno je Martin Hesko. Som fotograf žijúci v Červeníku, neďaleko Trnavy. Fotografii sa venujem približne od roku 2008, kedy som začal pozorovať a fotografovať voľne žijúce zvieratá. V roku 2014 som sa začal venovať aj iným žánrom fotografie – reportáž, ľudia, svadba. Pointa zostáva stále jednoduchá a tá istá. Zachytiť neopakovateľný moment alebo emóciu na dobrej fotografii. Mám rád kvalitu prevyšujúcu nad kvantitou, som milovník dobrej hudby, prírody, cestovania a nikdy neodmietnem ani dobrú šálku kávy.
V roku 2018 som ukončil štúdium na vysokej škole v odbore automatizácia a informatika. Popri štúdiu som sa okrem fotografovania začal venovať hudbe, tvorbe webových stránok a printovej grafike.

V súčasnosti pracujem ako fotograf na voľnej nohe a budem rád, ak budem môcť spolupracovať aj práve s vami.